O firmě

Naše společnost byla založena v roce 1992. Mezi prvními obchodovanými položkami byly svinovací metry a odlamovací nože. Ty jsou dodnes důležitou a nedílnou součástí nabídky ručního nářadí, která se v současné době blíží téměř 8 000 položkám.

Prvním sídlem firmy byly pronajaté objekty v ZD Kokory. Vlivem růstu a potřeby větších skladových prostor se firma přestěhovala v roce 2003 do areálu bývalých drůbežářských závodů v Přerově. Areál modernizovala a rozšířila do dnešní podoby s kapacitou 20 000 paletových míst.

Od první chvíle se společnost snaží o profesionální přístup k zákazníkovi. Dlouhodobě pracujeme na tom, aby tento vztah nebyl jen na obchodní úrovni.  

Naše heslo Levior -  Váš spolehlivý partner dnes oceňuje více než 3 000 dlouholetých a spokojených zákazníků z celé ČR a dalších 15 zemí Evropy. Plnění tohoto cíle se nám daří dlouhodobým vykrýváním objednávek ve výši 98 %, čímž jsme nejspolehlivější dovozce ručního nářadí v ČR. Během jediného dne expedujeme více než 100 malých i kamionových objednávek. Tento úkol plní tým 70 zkušených, technicky a obchodně vzdělaných pracovníků. 

Naše práce nás baví. Největší radost máme z Vaší spokojenosti. 


Vážíme si toho, že jste si nás vybrali jako partnera. 

Oficiální firemní prezentace - Company`s profile LEVIOR s.r.o.